Vážení zákazníci, objednávky přijaté v průběhu vánočních svátků budeme expedovat postupně od 3.1.2020.

Vážení zákazníci, objednávky přijaté v průběhu vánočních svátků budeme expedovat postupně od 3.1.2020.

Děkujeme za pochopení.

(0)
Hledání

Hario V60 Nerezová digitální váha

Pokud se řekne "filtrovaná káva", či prostě "filtr", většině kávomilců se vybaví legendární systém přípravy V60 od firmy Hario. I tato metoda vyžaduje specifický poměr kávy, vody a určitou dobu extrakce. Tato váha Hario V60 perfektně zapadá do celého V60 systému. Příprava kávy s tímto pomocníkem bude hračkou a snáze dosáhnete konzistentních výsledků.

Hezký design a funkčnost v druhé generaci váhy Hario - nerezová vážicí plocha je nyní odjímatelná a snadno se čistí. Váha je nyní vybavena akumulátorem, který snadno dobijete mikro USB kabelem, při přípravě kávy za brzkého rána jistě oceníte podsvícený displej. Funkčnost váhy zůstala nezměněna oproti předchozí generaci - stále nalezneme kapacitní tlačítka, maximální nosnost váhy je 2000 g, rozlišení hmotnosti se mění v závislosti na hmotnosti váženého předmětu. Váha působí svým zpracováním robustním a přesto luxusním dojmem.

I taková maličkost jako jsou stopky dokáže udělat divy - jak si na funkci stopek zvyknete, nebudete se chtít vrátit ke stopkám na mobilu. Tlačítka reagují pohotově a opravdu stačí jen přiložit prst. Rychlost vážení a ustalování váhy je na filtr plně postačující. V dnešní "USB" době není problém váhu dobít pomocí Mikro USB kabelu. U konektoru je umístěna praktická kontrolka, která při nabíjení bliká. Plné nabití váha oznamuje stálým svícením zelené LED diody. Váha se nenechá zahanbit ani v kuchyni na běžné vážení, nebo na přesné odvážení kávy přímo v páce na espresso. Na měření extrakce espressa se však nehodí, protože není vodotěsná. Pokud potřebujete váhu stvořenou do espresso světa, určitě sáhněte po Brewista Smart Scale. Naprostou lahůdkou je potom využití váhy společně se stojánkem, V60 filtrem a dekantérem - dohromady tvoří systém, po kterém bude rozhodně pokukovat každá Vaše návštěva.

Příprava kávy s váhou Hario V60:

- postavte na váhu mlýnek
- stiskněte ON/OFF a počkejte na zobrazení hmotnosti (0 g)
- odvažte a umelte kávu
- umístěte systém s propláchnutým filtrem na váhu
- nasypte kávu a překontrolujte dávku
- stiskněte nulovací tlačítko TARE a navlhčete kávu
- stiskněte tlačítko START/STOP a počkejte 30-45 s
- vynulujte váhu stiskem TARE a vynulujte stopky dlouhým podržením tl. START/STOP
- spusťte stopky START/STOP a nalévejte vodu na kávu
- po dokončení filtrace váhu vypněte dlouhým stiskem tl. ON/OFF

Dostupnost: Skladem

2780  Kč
On Stock
<
>