(0)
Hledání

Poštovné

Způsob doručení

1.      Cenným balíkem České pošty (1-6 dní)

Česká pošta - touto kurýrní službou je možné zasílat zboží do hmotnosti 30 kg. Na výběr máte ze dvou možností dopravy prostřednictvím České pošty, a to Balík do ruky a Balík na poštu.

V případě, že je zboží odesláno jako Balík do ruky, pošta se standardním způsobem nejprve pokusí zastihnout Vás na doručovací adrese. V případě, že pošta adresáta nezastihne, je zboží uloženo na příslušné pobočce České pošty, kde si jej můžete v provozních hodinách pošty vyzvednout po dobu 7 pracovních dnů. Oznámení o uložení zásilky by Vám v takovém případě mělo být odesláno formou SMS a také e-mailem, ale pokud jste dostali oznámení o odeslání zásilky a ta nedorazila, popř. ani nemáte oznámení, pište na info@labohemecafe.eu - rádi Vám sdělíme, kde je Vaše zásilka uložena.

V případě, že zvolíte jako formu dopravy Balík na poštu, pak se pošta vůbec nepokouší adresáta zastihnout na doručovací adrese, ale sami si rovnou zvolíte pobočku České pošty, na které chcete mít zásilku uloženu pro vyzvednutí. Pošta informuje zákazníka o uložení zásilky opět prostřednictvím SMS a e-mailu. Tuto službu využívají naši zákazníci např. v případě, kdy objednávají dárky a chtějí mít jistotu, že dárek nebude moci být převzat na doručovací adrese přímo obdarovaným. Pokud jste dostali oznámení o odeslání zásilky a ta nedorazila, popř. ani nemáte oznámení, pište na info@labohemecafe.eu - rádi Vám sdělíme, kde je Vaše zásilka uložena.

Cena zásilky na poštu bez dobírky činí 110,- Kč s DPH. 

Cena zásilky do ruky bez dobírky činí 125,- Kč s DPH.

Dobírka České pošty (1-6 dní)

Platba formou dobírky činí 30 Kč, celková cena zásilky na poštu s dobírkou je tedy 140,- Kč s DPH. Cena zásilky do ruky s dobírkou činí 155,- Kč s DPH.

 

2.      Zásilkovou společností DPD Private

DPD - Tato služba přepravuje vnitrostátní zásilky od 1kg do 50 kg. Doručování prostřednictvím služby DPD Private má celou řadu výhod:

  • doručení do druhého pracovního dne
  • oznámení o doručení zásilky SMS zprávou nebo e-mailem den předem
  • interaktivní SMS nebo e-mail s 3hodinovým upřesněním času doručení v den doručení
  • možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo e-mail
  • v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem)
  • prostřednictvím www.chcisvujbalik.cz lze potom změnit termín nebo adresu následujícího doručení
  • dobírku lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou
  • více na www.dpdprivate.cz

Cena zásilky bez dobírky (platba předem) je 150,- Kč s DPH.

Dobírka zásilkové společnosti DPD

Platba formou dobírky činí 30 Kč, celková cena zásilky s dobírkou je tedy 180,- Kč s DPH.

 

3.      Osobní odběr Vítkov

Objednané zboží si můžete vyzvednout také osobně přímo na naší provozovně ve Vítkově (okres Opava). V takovém případě samozřejmě není účtován žádný poplatek za poštovné či dobírku. Adresa provozovny: La Boheme Cafe s.r.o., Wolkerova 465, Vítkov, 749 01. V případě osobního odběru Vás budeme telefonicky kontaktovat ihned, jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí.

 

4.      Doprava ZDARMA

Objednávku přesahující částku 2.000,- Kč s DPH Vám dopravíme ZDARMA!
( platí pouze pro vnitrostátní objednávky). Dobírka není součástí dopravného, v případě objednávky zboží na dobírku přesahující 1.400 Kč tedy uhradíte pouze poplatek 30 Kč za dobírku, dopravné, které činí 90 Kč, Vám účtováno nebude.

 

Mezinárodní objednávky

Rádi vám zašleme objednané zboží i do zahraničí. Zásilky do zahraničí není možné zaslat na dobírku. Zboží zasíláme prostřednictvím společnosti PPL a cena za dopravné se řídí platným ceníkem této společnosti. Pro zjištění ceny objednávky pro konkrétní stát, vyberte příslušnou zemi v nabídkové liště v prvním kroku objednávky – poštovné se automaticky zobrazí.